Contact opnemen met het CTC

Contact gegevens

DIRECTIE VAN HET CLINICAL TRIAL CENTER

Jean-Louis Vanoverschelde

Jean-Louis Vanoverschelde

Medical Director Clinical Trial Center
General management klinisch onderzoek
jean-louis.vanoverschelde@uclouvain.be
+32 (0) 2 764 28 03

Dominique Van Ophem

Dominique Van Ophem

Administratief Directrice CTC
General management klinisch onderzoek en contact persoon met industrie
dominique.vanophem@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 13 07

 

CoFi: CONTRATEN, FINANCIË EN REPORTING

Michel Van Hassel

Michel Van Hassel

Administratief Adjunct Directeur CTC, Manager Contracten, Financiën en Reporting
Contracten en budget
michel.vanhassel@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 15 10

Marie Masson

Marie Masson

Assistent van de Manager Contracten, Financiën en Reporting
Contracten en budget
marie.masson@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 15 74

Clémentine Janssens de Bisthoven

Clémentine Janssens de Bisthoven

Medewerkster Contracten en Financiën
Contracten en budget
clementine.janssens@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 15 15

San Salvatore Livolsi

San Salvatore Livolsi

Medewerker Contracten en Financiën
Contracten en budget
san.livolsi@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 23 10

Pauline Stevaux

Pauline Stevaux

Medewerkster Contracten en Financiën
Contracten en budget
pauline.stevaux@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 12 42

Céline Patti

Céline Patti

Medewerkster Contracten en Financiën
Contracten en budget
Celine.patti@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 13 95

Paul Mourlhou
Paul Mourlhou

Medewerker voor financiële en academische onderzoeksindicatoren
Contracten en budget; academische reporting
paul.mourlhou@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 76 24

 

STEUN EUROPESE PROJECTEN

Benoit Plichon

/sites/default/files/2020-09/benoit-plichon.png

Verantwoordelijk voor Europese academische projecten
benoit.plichon@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 79 19

 

STEUN VOOR DE COMMERCIELE STUDIES

Sandra Cueto-Lopez
Sandra Cueto-Lopez

Administratief medewerkster/centraal loket voor commerciële studies
Contact persoon/steun voor de commerciële studies
Guichetcommercial-saintluc@uclouvain.be Sandra.cuetolopez@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 13 31

 

KWALITEIT EN REGLEMENTAIRE ZAKEN 

Isabelle Beaufay
Isabelle-Beaufay

Coordinator kwaliteit en reglementaire zaken
AAHRPP accreditatie, kwaliteit en reglementaire zaken
+ 32 (0) 2 764 23 99

Charlotte Vanhoorne
Charlotte Vanhoorne

Kwaliteitsmedewerkster en steun voor academische studies
Contact persoon/steun voor de geneesmiddelenstudies en studies over een hulpmiddelen
charlotte.vanhoorne@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 85 40

 

STEUN VOOR DE ACADEMISCHE STUDIES

Joëlle De Vriese
Joëlle De Vriese

Verantwoordelijke voor steun/centraal loket voor academische studies
Contact persoon/steun voor de academische studies
guichetacademique-saintluc@uclouvain.be
joelle.devriese@uclouvain.be
+ 32 (0) 2 764 17 44

 

STEUN VOOR DE ACADEMISCHE STUDIES UCLOUVAIN

Julie Vanacker
Julie Vanacker

Verantwoordelijke voor steun/centraal loket voor academische studies in Uclouvain
Guichetacademiqueuclouvain-saintluc@uclouvain.be
julie.vanacker@uclouvain.be
+32 (0) 2 764 79 80

 

JURIST

Coline De Grande
Coline De Grande

Jurist voor het CTC
coline.degrande@uclouvain.be
+32 (0) 2 764 86 98

 


 

Update : april 2021